| Cikkszám: | ST CAP |
| Típus: | Kályha |
| Összteljesítmény: | 14 kW |
| Névleges teljesítmény: | kW |
| Befutheto légtér: | 0 m3 |
| Hatásfok: | % |
| Ma x Szé x Mé (mm): | 0 x 0 x 0 |
| Súly: | 0 kg |
| Füstcső méret: | Ø 150 mm |
| Üveg: | Íves |
| Másodlagos levegő ellátás: | állandó |
| Pillangó szelep: | nincs |
| Füstgáz tömegáram: | g/s |
| Kilépő füstgáz homérséklet: | 0 °C |
| Füstgáz mikropor tartalom: | mg/m3 |
| Lángterelő (N/A/K): | nincs |
| Készülék anyaga (LÖ/LS/LV): | LÖ |
| Huzatigény max: | mbar |
| Füstcső bekötés: | Felső |
| Hamuzás: | Kihúzható |
| Kerámia oldalburkolat: | nincs |
| INOX díszítő elem: | nincs |
| Tüzelőanyag: | Száraz keményfa |
| Fafelhasználás: | kg/h |
| Üzemmód: | |
| Garancia: | 0 év |
| Listaár (nettó): | 60 740 Ft |
| Listaár (bruttó): | 77 140 Ft |