| Cikkszám: | ST PA 2A B |
| Típus: | Kályha |
| Összteljesítmény: | 14 kW |
| Névleges teljesítmény: | 9 kW |
| Vízoldali teljesítmény: | 5.0 kW |
| Befutheto légtér: | 155 m3 |
| Hatásfok: | 70 % |
| Ma x Szé x Mé (mm): | 1210 x 480 x 500 |
| Súly: | 86 kg |
| Füstcső méret: | Ø 150 mm |
| Üveg: | Prizmatikus |
| Másodlagos levegő ellátás: | szabályzott |
| Pillangó szelep: | nincs |
| Füstgáz tömegáram: | 10,1 g/s |
| Kilépő füstgáz homérséklet: | 322 °C |
| Füstgáz mikropor tartalom: | 0 mg/m3 |
| Lángterelő (N/A/K): | A |
| Készülék anyaga (LÖ/LS/LV): | LS |
| Huzatigény max: | 0,2 mbar |
| Füstcső bekötés: | Felső |
| Hamuzás: | Külső |
| Beépített hűtőkör: | nincs |
| Nyomás alá helyezhető: | nem |
| Kerámia oldalburkolat: | nincs |
| INOX díszítő elem: | nincs |
| Tüzelőanyag: | Száraz keményfa |
| Fafelhasználás: | 2,6 kg/h |
| Üzemmód: | Szakaszos |
| Garancia: | 1 év |
| Listaár (nettó): | 154 668 Ft |
| Listaár (bruttó): | 196 428 Ft |