| Cikkszám: | ST B UY B |
| Típus: | Betét |
| Összteljesítmény: | 20 kW |
| Névleges teljesítmény: | 14 kW |
| Vízoldali teljesítmény: | 7.0 kW |
| Befutheto légtér: | 245 m3 |
| Hatásfok: | 74 % |
| Ma x Szé x Mé (mm): | 825 x 705 x 520 |
| Súly: | 121 kg |
| Füstcső méret: | Ø 200 mm |
| Üveg: | Sík |
| Másodlagos levegő ellátás: | szabályzott |
| Pillangó szelep: | nincs |
| Füstgáz tömegáram: | 10,1 g/s |
| Kilépő füstgáz homérséklet: | 205 °C |
| Füstgáz mikropor tartalom: | 0 mg/m3 |
| Lángterelő (N/A/K): | A |
| Készülék anyaga (LÖ/LS/LV): | LS |
| Huzatigény max: | 0,2 mbar |
| Füstcső bekötés: | Felső |
| Hamuzás: | Külső |
| Beépített hűtőkör: | nincs |
| Nyomás alá helyezhető: | nem |
| Kerámia oldalburkolat: | nincs |
| INOX díszítő elem: | nincs |
| Tüzelőanyag: | Száraz keményfa |
| Fafelhasználás: | 3,7 kg/h |
| Üzemmód: | Szakaszos |
| Garancia: | 3 év |
| Listaár (nettó): | 241 081 Ft |
| Listaár (bruttó): | 306 173 Ft |