| Cikkszám: | V B SE |
| Típus: | Betét |
| Összteljesítmény: | 21 kW |
| Névleges teljesítmény: | 14 kW |
| Befutheto légtér: | 250 m3 |
| Hatásfok: | 71 % |
| Ma x Szé x Mé (mm): | 830 x 700 x 570 |
| Súly: | 140 kg |
| Füstcső méret: | Ø 200 mm |
| Üveg: | Sík |
| Másodlagos levegő ellátás: | állandó |
| Pillangó szelep: | nincs |
| Füstgáz tömegáram: | 12,97 g/s |
| Kilépő füstgáz homérséklet: | 363 °C |
| Füstgáz mikropor tartalom: | 0 mg/m3 |
| Lángterelő (N/A/K): | N |
| Készülék anyaga (LÖ/LS/LV): | LÖ |
| Huzatigény max: | 0,2 mbar |
| Füstcső bekötés: | Felső |
| Hamuzás: | Rejtett |
| Kerámia oldalburkolat: | nincs |
| INOX díszítő elem: | nincs |
| Tüzelőanyag: | Száraz keményfa |
| Fafelhasználás: | 4,87 kg/h |
| Üzemmód: | Szakaszos |
| Garancia: | 1 év |
| Listaár (nettó): | 184 725 Ft |
| Listaár (bruttó): | 234 601 Ft |