| Cikkszám: | ST MOD |
| Típus: | Kályha |
| Összteljesítmény: | 21 kW |
| Névleges teljesítmény: | 13 kW |
| Befutheto légtér: | 230 m3 |
| Hatásfok: | 73 % |
| Ma x Szé x Mé (mm): | 870 x 685 x 435 |
| Súly: | 88 kg |
| Füstcső méret: | Ø 150 mm |
| Üveg: | Sík |
| Másodlagos levegő ellátás: | szabályzott |
| Pillangó szelep: | nincs |
| Füstgáz tömegáram: | 10,98 g/s |
| Kilépő füstgáz homérséklet: | 304 °C |
| Füstgáz mikropor tartalom: | mg/m3 |
| Lángterelő (N/A/K): | A |
| Készülék anyaga (LÖ/LS/LV): | LS |
| Huzatigény max: | 0,2 mbar |
| Füstcső bekötés: | Felső |
| Hamuzás: | Külső |
| Kerámia oldalburkolat: | nincs |
| INOX díszítő elem: | nincs |
| Tüzelőanyag: | Száraz keményfa |
| Fafelhasználás: | 3,3 kg/h |
| Üzemmód: | Szakaszos |
| Garancia: | 1 év |
| Listaár (nettó): | 109 582 Ft |
| Listaár (bruttó): | 139 169 Ft |