
| Műszaki adatok | |
|---|---|
| Szín: | matt króm |
| Tápfeszültség: | 230V / 50 Hz |
| Fűtési teljesítmény: | 300W / 600W / 900W / 1200W |
| Hőmérséklettartomány: | 13°C - 65°C (± 2°C) |
| Elektromos kábel: | 1,5 m (3x0,75mm) |
| Csatlakozás: | 1/2" |
| Súly: | 340g / 370g / 400g / 430g |
| Teljes hossz: | 330mm / 380mm / 440mm / 490mm |
| Fűtőelem hossza: | 270mm / 320mm / 365mm / 410mm |
| Védelmi osztály: | IP24 |
| Garancia: | 2év |
| Volux VT satyna árlista | |||
|---|---|---|---|
| Cikkszám | Megnevezés | Nettó ár | Bruttó ár |
| VTM 0,3 satyna | VOLUX fűtőpatron 300W satyna | 9 990 Ft | 12 687 Ft |
| VTM 0,6 satyna | VOLUX fűtőpatron 600W satyna | 10 739 Ft | 13 639 Ft |
| VTM 0,9 satyna | VOLUX fűtőpatron 900W satyna | 11 026 Ft | 14 003 Ft |
| VTM 1,2 satyna | VOLUX fűtőpatron 1200W satyna | 11 885 Ft | 15 094 Ft |